Понеділок, 24 Червня, 2024

Facebook дозволить знайти, де у світі є безплатний Wi-Fi

У мобільному додатку Facebook запрацювала корисна для мандрівників функція. Вона дозволить їм швидко знайти відкриті точки доступу Wi-Fi. Ця функція працює в усьому світі, з Україною включно.

Wi-Fi

Активувати нову можливість можна в останній версії мобільного клієнта Facebook. Для цього треба відкрити меню «Додатково» перейти в розділ «Ще» та зайти в «Пошук Wi-Fi». Після цього програма буде сканувати ефір і покаже, чи є поблизу безплатні відкриті точки доступу.

Відкриті точки доступу також будуть з’являтися від компаній, які можуть додавати свої Wi-Fi у загальну базу. Для цього на сторінці закладу потрібно вказати доступність відкритої мережі.

У Facebook заявили, що така функція буде корисна для жителів країн із поганою якістю стільникової мережі або дорогим мобільним інтернетом. Нова можливість доступна як на iOS, так і на Android.

Користувачам Vodafone Україна можна не піклуватися про якість стільникової мережі. Адже вона перевищує світові стандарти. Успішність голосових з’єднань у 3G-мережі Vodafone Україна склала 99,83% при стандарті групи Vodafone для цього показника на рівні 99,5%. Успішність з’єднань при пересиланні даних досягла 99,77% при стандарті якості групи Vodafone на рівні 98,5%. Обриви голосових з’єднань у мережі 3G Vodafone Україна не перевищують 0,14%, що також краще прийнятого для мереж Vodafone стандарту: 0,75%. Обриви при пересиланні даних не перевищують 0,44%, при цьому встановлений показник для Vodafone зафіксований на рівні 2%.

Мережа оператора також добре справляється з пересиланням рекордних обсягів даних під час київського напівмарафону, а також у дні Євробачення. Його застосування показало відмінні результати – на київському напівмарафоні вболівальники та спортсмени активно користувалися інтернетом, ділилися фото та відеороликами в соціальних мережах, робили прямі відеотрансляції, при цьому сумарний трафік за півдня досяг 64 ГБ. Під час Євробачення абоненти використали 5 ТБ 3G-інтернету в місцях проведення конкурсу, що дорівнює приблизно 24 діб безперервного перегляду Youtube.

До речі, Facebook також працює над тим, щоб доставляти інтернет у віддалені регіони планети. Компанія нещодавно провела друге випробування свого інтернет-дрона Aquila, яке, на відміну від першого, закінчилося успішно.

Aquila призначений для роздачі інтернету в тих районах Землі, куди важко провести підключення іншим чином. Його особливістю є те, що він використовує сонячну енергію для своєї роботи. Акумулятори дрона забезпечують йому до 14 годин автономності. Оскільки вони заряджаються прямо під час польоту, апарат теоретично зможе перебувати в небі до 90 днів. Свої польоти він виконуватиме на висотах від 18 до 27 тисяч метрів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися