П’ятниця, 12 Липня, 2024

Facebook глибоко заховала посилання для видалення телефонного номера, але користувачам вдалося його знайти

Facebook майже напевно має ваш номер телефону та адресу електронної пошти, навіть якщо ви їх ніколи не передавали цій соцмережі. Це тому, що будь-який користувач, який поділився своєю адресною книгою з Facebook, також поділився вашими даними. Виявляється, соцмережа з весни 2022 року має інструмент, який дозволяє людям перевіряти, чи є у Facebook ці дані, і видаляти їх.

Інструмент перевірки наявності ваших контактів у базі даних Facebook добре прихований. Його розмістили на сторінці в розділі довідки Facebook з великим обсягом тексту у 780 слів, і десь в цьому тексті доступне посилання на цей інструмент.

Текст за посиланням не вказує на те, що воно спрямовує до інструменту конфіденційності. Facebook просто пише : «Натисніть тут, якщо у вас є запитання щодо прав, які ви можете мати».

Перейшовши за посиланням інструменту блокування контактів https://www.facebook.com/contacts/removal, користуватися ним досить просто. Служба запитує, чи бажаєте ви перевірити номер телефону, номер стаціонарного телефону чи адресу електронної пошти, які, можливо, завантажив друг, який використовує основні програми Meta: Facebook, Messenger або Instagram.

Ви можете ввести будь-які контактні дані, які, на вашу думку, могли бути завантажені в служби Meta. Сканування бази даних займає кілька секунд, і якщо вони є у базі, Meta запитає, чи хочете ви заблокувати цю контактну інформацію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися