Facebook глибоко заховала посилання для видалення телефонного номера, але користувачам вдалося його знайти

Інструмент перевірки наявності ваших контактів у базі даних Facebook добре прихований. Його розмістили на сторінці в розділі довідки Facebook з великим обсягом тексту у 780 слів

Facebook майже напевно має ваш номер телефону та адресу електронної пошти, навіть якщо ви їх ніколи не передавали цій соцмережі. Це тому, що будь-який користувач, який поділився своєю адресною книгою з Facebook, також поділився вашими даними. Виявляється, соцмережа з весни 2022 року має інструмент, який дозволяє людям перевіряти, чи є у Facebook ці дані, і видаляти їх.

Інструмент перевірки наявності ваших контактів у базі даних Facebook добре прихований. Його розмістили на сторінці в розділі довідки Facebook з великим обсягом тексту у 780 слів, і десь в цьому тексті доступне посилання на цей інструмент.

Текст за посиланням не вказує на те, що воно спрямовує до інструменту конфіденційності. Facebook просто пише : «Натисніть тут, якщо у вас є запитання щодо прав, які ви можете мати».

Перейшовши за посиланням інструменту блокування контактів https://www.facebook.com/contacts/removal, користуватися ним досить просто. Служба запитує, чи бажаєте ви перевірити номер телефону, номер стаціонарного телефону чи адресу електронної пошти, які, можливо, завантажив друг, який використовує основні програми Meta: Facebook, Messenger або Instagram.

Ви можете ввести будь-які контактні дані, які, на вашу думку, могли бути завантажені в служби Meta. Сканування бази даних займає кілька секунд, і якщо вони є у базі, Meta запитає, чи хочете ви заблокувати цю контактну інформацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я