Неділя, 21 Квітня, 2024

Facebook готує зашифровані аудіо- та відеодзвінки

Можливості «Секретних розмов» на Facebook скоро можуть збільшитися. Ентузіаст Джейн Манчун Вонг знайшла в коді додатка Facebook натяк на тестування нових функцій. Це зашифровані дзвінки на всіх мобільних пристроях.

Секція «Секретні розмови» з’явилася на Facebook у 2016 році. Вона дозволила шифрувати чати в месенджері Messenger. Для цього використовується таке саме шифрування, як в іншому месенджері Facebook WhatsApp.

Соцмережа нещодавно оголосила про свої плани застосувати кінцеве шифрування на всіх своїх продуктах, разом з Instagram. Такий крок не сподобався деяким чиновникам, які вважають, що стане складніше розкривати злочини, які трапляються у Facebook. Вважається, що кінцеве шифрування гарантує безпеку листування в чатах. Однак потрібно пам’ятати, що ключі від шифрування знаходяться у Facebook, і персонал соцмережі та її партнери можуть за допомогою цих ключів розшифрувати спілкування.

Секція «Секретні розмови» за замовчуванням вимкнена. Для її активації необхідно в месенджері Messenger тапнути на зображення свого профілю та перейти в розділ «Секретні розмови», де цю функцію можна активувати. При цьому можна вибрати, на яких пристроях будуть доступні такі секретні листування, а також час, протягом якого можна прочитати відправлене секретне повідомлення. Функція шифрованих аудіо- та відеодзвінків працюватиме схожим чином.

Вонг також каже, що Facebook планує запустити свій голосовий асистент в основному додатку. Про його розробку стало відомо у квітні 2019 року, коли Facebook визнала, що працює над конкурентами Siri та Alexa з 2018 року. Тоді спікер соцмережі сказав, що голосовий асистент призначений для продуктів доповненої та віртуальної реальності, однак не назвав також основний додаток Facebook.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися