Samsung випустив пакет Galaxy Labs для оптимізації смартфонів

Отримати Galaxy Labs можна з офіційного магазину Galaxy Store, який є на телефонах Samsung

Власники мобільників Samsung можуть вижати ще трохи продуктивності зі своїх апаратів. Таку можливість надає Galaxy Labs – пакет програм для оптимізації програмного та апаратного забезпечення смартфонів. Серед доступних у пакеті програм – охоронець файлів File Guardian, трекер батареї Battery Tracker, охоронець батареї Battery Guardian та прискорювач додатків App Booster.

Додаток File Guardian може виявитися найкориснішим з усього пакету. Він дозволяє відновлювати видалені з пам’яті смартфона файли, причому працює як для внутрішньої флеш, так і для зовнішньої microSD. Робота цієї програми нагадує додатки для відновлення видалених файлів на ПК. Стандартно Android не пропонує якихось інструментів для повернення втрачених документів. А скористатися рішеннями для Windows неможливо, оскільки сучасні версії Android позбулися можливості працювати як стандартний USB-накопичувач.

Утиліта Battery Tracker відстежує параметри акумулятора і робить це трохи детальніше, ніж стандартний інтерфейс Android. Можна дивитися використання заряду з моменту останнього заряду чи за тиждень. Щось подібне є на прошивці One UI 2.0, але з Battery Tracker така детальна статистика буде доступна на Android 9 Pie.

Програма Battery Guardian також не робить якихось чудес, а лише перевіряє активацію наявних оптимізацій батареї: автоматичне вивантаження додатків, переміщення додатків у сон.

Призначення та робота App Booster взагалі незрозуміла. Офіційний опис розповідає, що ця утиліта оптимізує сторонні та системні програми для пришвидшення їхньої роботи. Але як саме відбувається ця оптимізація – невідомо.

Отримати Galaxy Labs можна з офіційного магазину Galaxy Store, який є на телефонах Samsung. Але схоже, що пакет поки доступний лише користувачам з Нідерландів. Також невідомо, для яких саме апаратів Samsung підходить цей набір додатків. Наприклад, користувачі звітують, що на Galaxy S9 Plus є проблеми з Battery Tracker. Якщо вам все одно хочеться спробувати Galaxy Labs, їх можна встановити з файлу APK.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я