Facebook хоче використовувати сімейні фото для таргетування реклами

Facebook вже знає купу інформації про людей, які живуть в одній квартирі.

Програмісти Facebook придумали нову ідею як показувати персоналізовану рекламу. Соцмережа може почати використовувати сімейні фото, аналіз яких дозволить розпізнавати людей на знімку, їхнє оточення та інші факти, щоб відображати їм персональні оголошення. Юридичний відділ гіганта вже отримав патент на реалізацію цієї ідеї.

Facebook вже знає купу інформації про людей, які живуть в одній квартирі. Для цього соцмережа виконує перехресний аналіз відомостей про місце проживання, найпопулярніші відвідувані заклади, публікація схожих постів про однакові події, сканування родичів тощо.

Нова система має розширити датамайнінг, «витягуючи» деталі з фотографій: теги, описи, IP-адреси тощо. Ці відомості дозволять Facebook дізнатися, скільки саме людей мешкає в квартирі, їхню стать та іншу демографічну інформацію. Facebook зможе також дізнатися кількість дітей в сім’ї навіть якщо у малечі немає акаунтів.

У прикладі Facebook пояснює систему так: уявіть користувача чоловічої статі, який публікує низку зображень жінок. Останні присутні на багатьох знімках. Один з таких знімків – портрет молодої дівчини з підписом «мій ангел». З такої інформації система зробить висновок, що в квартирі живе три людини: один чоловік та дві жінки, які є його дружиною та дочкою. Це дозволить рекламодавцям показувати цьому чоловіку рекламу з урахуванням його сімейної ситуації, навіть якщо його дружина та дочка не користуються Facebook.

В майбутньому система стане ще точнішою та почне перехресно порівнювати обличчя, бренди на фото та інші факти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я