П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Facebook наступного тижня може зникнути. Соцмережа готує ребрендинг

Наступного тижня Facebook планує змінити назву своєї компанії, щоб відобразити свою зосередженість на створенні метавсесвіту. Офіційно про це повинен оголосити генеральний директор Марк Цукерберг на щорічній конференції Connect, яка відбудеться 28 жовтня.

Ребрендинг, ймовірно, позиціонував би додаток Facebook як один із багатьох продуктів материнської компанії, яка контролює такі групи, як Instagram, WhatsApp, Oculus тощо.

Нова назва також може відображати інший масштабний план Цукерберга – віртуальний метавсесвіт. У Facebook вже є понад 10 000 співробітників, які створюють споживче обладнання, включаючи окуляри доповненої реальності. Вони, на думку Цукерберга, з часом стануть такими ж повсюдними, як і смартфони. У липні він сказав The Verge, що протягом наступних кількох років буде перехід від насамперед компанієї соціальних медіа, до компанії метавсесвіту.

Зовсім недавно було оголошено, що керівник AR та VR, Ендрю Босуорт, буде підвищений до головного технологічного директора. І буквально пару днів тому Facebook оголосила про плани найняти ще 10 000 співробітників для роботи над метавсесвітом в Європі.

Facebook – не перша відома технологічна компанія, яка змінила назву своєї головної фірми у міру розширення її амбіцій. У 2015 році Google повністю реорганізувався у холдингову компанію під назвою Alphabet. Частково це було зроблено, щоб сигналізувати, що це вже не просто пошукова система, а величезний конгломерат з компаніями і різними продуктами. У 2016 році Snapchat отримала ребрендинг у Snap Inc., того ж року, коли вона почала називати себе компанією камер і дебютувала з першою парою окулярів для камер Spectacles.

Назва нової компанії Facebook є пильно охоронюваною таємницею і не відома широко навіть серед її вищого керівництва. Можлива назва може мати якесь відношення до Horizon – назви досі не випущеної VR-версії Facebook-Meet-Roblox, яку компанія розробляла останні кілька років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися