Неділя, 25 Лютого, 2024

Facebook планує заробляти на спілкуванні фанатів зі знаменитостями

У Facebook працюють над новим джерелом заробітку – бажанні звичайних людей поспілкуватися зі своїми кумирами. Інструмент називається Super, і він являтиме собою відеозв’язок із зірками, популярними авторами, підприємцями та іншими кумирами. Монетизація відбуватиметься за допомогою додаткових купівель – віртуальних подарункуів, появі в кадрі тощо.

Концепція Super нагадує додаток Cameo, який оцінюється у $300 млн. За допомогою Super знаменитості зможуть організовувати прямі трансляції зі своїми фанатами. Останні зможуть оплачувати такі трансляції, даруючи платні віртуальні подарунки, задаючи платні питання, роблячи платні селфі, з’являючись разом У кадрі із зіркою тощо. Зірки також зможуть продавати свої товари під час таких транляцій.

Інструмент Super розробляють у рамках групи Facebook New Product Experimentation, яка займається пошуком нових ідей. Поки що Super не доступний публічно, але вже проходить внутрішнє тестування.

Facebook стала найбільш успішною платформою соціальних медіа у світі за допомогою купівель сторонніх компаній, наприклад, Instagram та WhatsApp. Однак останніми місяцями вона знаходиться під прицілом антимонопольних органів, яким не подобається така практика.

Деякі експерти припускають, що розвиток власних ідей усередині Facebook може бути шляхом до продовження зростання впливу цієї компанії. Підрозділ NPE минулого року випустив близько 10 додатків, серед яких Venue, Tuned, Collab, але вони не стали популярними.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися