Середа, 22 Травня, 2024

Facebook запустив Collab – додаток для групового створення музики та музичних відео

Найбільша соцмережа світу випустила експериментальний додаток Collab для тих, хто хоче створювати музику в груповому режимі. Авторами програми є команда NPE Team, яка шукає нові ідеї для розширення впливу Facebook у просторі соцмереж. Вперше відомості про роботу над Collab з’явилися ще в травні, коли пандемія змусила багатьох музикантів залишитися без своїх колег.

Collab пропонує комбінувати три 15-секундні відео, які незалежні один від одного, але грають синхронізовано. Наприклад, це можуть бути соліст, барабанщик та гітарист. Користувач може створити таке відео, зігравши мелодію чийогось відео або можна свайпати по відео, шукаючи випадковим чином комбінацію, що покаже хороше звучання.

Collab також пропонує додавати улюблених музикантів у друзі. При створенні відео з використанням їхніх фрагментів вони отримають сповіщення.

У Facebook кажуть, що проблеми синхронізації відео та аудіо додаток бере на себе. Також Collab тестували з десятками навушників та апаратних конфігурацій, щоб програма працювала однаково стабільно в різних умовах.

Collab не пропонує пряму інтеграцію з профілем Facebook, але можна залишати посилання на нього в описі. Створені відео можна експортувати, наприклад, опублікувати їх у Instagram або TikTok. На відео буде відповідна водяна позначка.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися