Середа, 22 Травня, 2024

Facebook показуватиме рекламу попри наявність блокувальників

Facebook

Найбільша у світі соціальна мережа планує обдурити інструменти блокування реклами. Facebook хоче показувати рекламу абсолютно всім користувачам настільної версії свого сайту.

З інструментами блокування інтернет-реклами з кожним роком знайомиться все більше інтернет-користувачів. Зараз близько 26% користувачів глобальної мережі в США встановили відповідне програмне забезпечення на своїх ноутбуках і ПК.

«Facebook існує за рахунок реклами. Реклама – частина соціальної мережі», – заявив Ендрю Босуорт, віце-президент з реклами Facebook. Він переконаний, що після обходу блокувальників реклами в компанії з’явиться більше можливостей у рекламній сфері. Водночас віце-президент заявив, що це аж ніяк не головна причина такого кроку. Справа в тому, що основним джерелом доходу для Facebook є мобільні пристрої. Більше 84% доходу від реклами приносять користувачі Facebook, які використовують мобільний додаток соціальної мережі. «Це не є основною мотивацією… Ми йдемо на такий крок з принципу. Ми хочемо почати дискусію», – каже Босуорт.

Бізнес-модель популярного блокувальника Adblock Plus від компанії Eyeo GmbH будується на платежах від більш ніж 70 партнерів. Реклама цих партнерів потрапляє в «білий список» Adblock Plus і демонструється користувачам, які встановили цей блокувальник. Facebook, за словами Босуорта, не платить нічого і потрапляти в «білий список» не збирається: «Ми не хочемо бути частиною цього. Це не та бізнес-модель, яка служить в інтересах користувачів».

У травні компанія також заявила, що буде показувати рекламу користувачам, які не зареєстровані або не авторизовані в соціальній мережі.

У березні 2016 року Facebook повідомив, що ним користуються 1,65 млрд людей щомісяця. Це половина всього інтернет-населення у світі, яке становить близько 3,17 млрд осіб. Минулого року на показах реклами соцмережа заробила більше $17 млрд.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися