П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Facebook повідомлятиме, що ваше фото завантажили в соцмережу

Facebook розширює свою технологію розпізнавання облич. Соцмережа повідомлятиме користувачам, що фотографію з ними хтось завантажив на її сервери. Сайт надсилатиме сповіщення про це, навіть коли при завантаженні на фото не відмічали людей, які на ньому зображені.Facebook

За словами представників соцмережі, новий інструмент дозволить користувачам краще контролювати свій онлайновий імідж. «Якщо хтось завантажував ваше фото, ви могли про це не знати, – говорить директор відділу приватності Facebook Роб Шерман. – Зараз можна буде подивитися це фото і зв’язатися з тим, хто його завантажив».

Новий інструмент є частиною стратегії Facebook зі збільшення залучення користувачів. Дослідження компанії показують, що пасивне споживання новинної стрічки робить людей нещасливими. При цьому активна взаємодія із сайтом, лайки, написання повідомлень покращують самопочуття.

Розпізнавання людей на фотографіях із подальшим сповіщенням буде доступна всюди, окрім Канади та Європейського союзу. У цих державах закони забороняють подібне використання технологій.

Нещодавно соцмережа для збільшення залученості користувачів також почала боротися із постами, автори яких вимагають та прохають про лайки та поширення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися