Неділя, 23 Червня, 2024

Facebook придумала спосіб свого поліпшення

Компанія Facebook уже давно подолала позначку в один мільярд користувачів, і в компанії розуміють, що мобільний інтернет не у всіх однаково швидкий, а тому і сервіс в різних куточках світу оцінюють по-різному. Щоб прищепити це розуміння співробітникам, Facebook вирішила ввести повільний інтернет для своїх кадрів.

Facebook впроваджує ініціативу «Вівторки 2G», яка дозволить співробітникам компанії, котрі звикли до стабільного і швидкісного інтернету у своїх смартфонах, відчути на собі, як працює сервіс у країнах, де немає тих же комфортних умов. Цей крок повинен позначитися на тому, як фахівці підходять до розробки Facebook і як багато приділяють часу оптимізації сайту.

«Безумовно, це справжнє випробування мого терпіння – було відчуття, що частина продукту просто зламана», – розповів виданню Business Insider керівник розробки Facebook Том Елісон про свій перший досвід відкриття ресурсу на телефоні з 2G-інтернетом. Цей змусило його команду витратити безліч трудових годин на оптимізацію стрічки новин.

Раніше частина команди Facebook відвідувала країни з повільним інтернетом або самостійно обмежувала швидкість на своїх гаджетах для тестів. Тепер цю практику вирішили поширити на всіх співробітників. Щовівторка, коли працівник буде входити в додаток, йому буде запропоновано потестувати протягом години повільне з’єднання. Їхній досвід буде дуже схожий на той, з яким стикаються мільйони людей з усього світу при підключенні по 2G. Вони побачать ті місця, які треба вдосконалити, а також помітять, де розробники домоглися істотного прогресу, кажуть у компанії.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися