Середа, 17 Липня, 2024

Як передати адресу в Google Maps з ПК на Android

Буває, що простіше або зручніше подивитися потрібну адресу на великому екрані комп’ютера, а потім перенести локацію на телефон, з яким вже вирушити за потрібним маршрутом. При цьому передати знайдену на ПК адресу в телефон Android дуже просто.

Усе, що потрібно зробити, – це зайти під одним і тим же акаунтом на телефоні і в браузері на комп’ютері. Далі потрібно вибрати шукану адресу на карті і натиснути «Відправити на пристрій». У списку повинен відобразитися ваш гаджет.

Після цього на телефоні з’явиться відповідне повідомлення, при натисканні на яке відкриється додаток «Карти Google». Кнопка на карті буде встановлена в тому місці, що й на комп’ютері.

При виникненні якихось проблем переконайтеся, що ви виконали такі дії:

  • якщо в списку не відображається пристрій, перевірте успішність авторизації в акаунті на телефоні та комп’ютері. Необхідно також мати останню версію програми Google Maps;
  • якщо не вдається отримати повідомлення на смартфон, перевірте, чи працює мобільний інтернет, а додаток Google Maps має дозвіл на його використання (для користувачів файрволу).

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися