Четвер, 13 Червня, 2024

Facebook стане платним

Багато інформаційних ресурсів поширюють новину про те, що вже з листопада близько 1,3 млрд користувачів Facebook не зможуть вільно читати новини, переглядати фотографії та грати в ігри. Вони стверджують, що ця соцмережа вирішила заробляти кошти не лише на рекламі, але й на прямій оплаті своїх послуг. Вартість передплати на місяць становитиме $2,99.

«Після довгого та важкого обмірковування ми змушені запровадити щомісячну платню, – передає видання National Report. – Якщо ми цього не зробимо, тоді зростання затрат може знищити Facebook у найближчому майбутньому».

Соцмережа також залишила можливість користування для дуже бідних, для яких нова абонплата виявиться завеликою. Для цього їм пропонують у своєму статусі написати такий текст «I AM POOR FACEBOOK PLEASE WAVE MY MONTHLY FEE» («Facebook, я бідний, будь ласка, не бери з мене абонплату») та додати хештег #FacebookMonthlyFee (щомісячна плата за Facebook). Це повідомлення дозволить зняти обов’язок платити за використання сайту. Окрім цього, годину на тиждень соцмережею можна буде користуватися безплатно, а перевищення цього часу буде коштувати $ 0,49 за хвилину.

Насправді ця новина є повною вигадкаю, оскільки її джерело – сатиричний веб-сайт National Report. Він часто публікує подібні провокаційні матеріали та повідомляє про це читачам. Сам Facebook також підтверджує, що залишиться безкоштовним для користувачів і ніколи не буде платним.

Хоча якби 75% користувачів платили $2,99 щомісяця, тоді б соцмережа заробляла в рік близько $3 млрд. Це майже половина заробітку Facebook від реклами – за минулий рік компанія отримала за покази комерційних оголошень $7,8 млрд.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися