Як у Samsung вимкнути набридливе сповіщення захищеного Wi-Fi

«Безпечний Wi-Fi» (Secure Wi-Fi) направляє трафік через VPN-фільтр антивірусу McAffee

У смартфонах Samsung починаючи з операційної системи Android 8 Oreo є опція контролю за захищеністю каналу Wi-Fi. При під’єднанні до точки доступу, яка здається телефону ненадійною, він запропонує активувати захищений Wi-Fi, видавши відповідне сповіщення. Його можна було б ігнорувати, якби не обмеження в трафіку на місяць, після чого потрібно платити гроші. Окрім цього, воно набридає тим, що смартфон видає його майже всюди, з домашньою мережею Wi-Fi включно.

«Безпечний Wi-Fi» (Secure Wi-Fi) направляє трафік через VPN-фільтр антивірусу McAffee. За задумкою, це має убезпечити від завантаження шкідливих файлів чи втрати даних у публічних бездротових мережах. Цей сервіс не безкоштовний – після 250 МБ на місяць необхідно платно розблокувати його подальше використання.

Щоб вимкнути «Безпечний Wi-Fi», необхідно зайти в налаштування смартфона і відкрити меню «Додатки». У ньому знайдіть «Безпечний Wi-Fi» та натисніть послідовно «Очистити дані» та «Очистити кеш».

При наступному підключенні до мережі Wi-Fi опція «Безпечний Wi-Fi» видасть сповіщення, і його потрібно відхилити. У подальшому ця функція перебуватиме в неактивному стані.

Також можна залишити опцію «Безпечний Wi-Fi» активною, але позбутися її сповіщень. Для цього в налаштуваннях перейдіть у розділ Wi-Fi, відкрийте підменю «Розширені» та виберіть «Безпечний Wi-Fi». Вимкніть перемикач «Автоматично захищати небезпечні Wi-Fi». Додатково відкрийте меню, натиснувши кнопку із трьох точок, і вимкніть сповіщення цієї функції.