Понеділок, 20 Травня, 2024

Як змінити стартовий логотип Windows

Якщо набрид стандартний стартовий логотип при завантаженні комп’ютера під управлінням Windows 8, тоді його можна змінити на власну картинку. Це надасть машині більш персонального вигляду та освіжить її.

Для заміни стартового логотипа Windows 8.1 можна скористатися утилітою 8oot Logo Changer, яка дозволяє легко встановити бажане зображення замість стандартного. Однак при інсталяції утиліти потрібно бути пильним та зняти позначки з додаткового непотрібного програмного забезпечення, яке в іншому разі інсталюється разом з нею.

Після встановлення та запуску 8oot Logo Changer надає вікно з двома вкладками: Bitmaps та Testmode. У першій можна завантажити бажані картинки, які замінять стандартний логотип. А друга дозволить їх перевірити в тестовому режимі – без редагування системних файлів Windows.

Після завантаження картинки до утиліти необхідно натиснути правою кнопкою у полі Edited Pictures, що дозволить програмі створити 6 файлів формату BMP для системних потреб. По завершенні цієї дії можна згенерувати системну бібліотеку bootres.dll, в якій знаходиться стартовий логотип системи. Її можна створити кнопкою Generate bootres.dll, а перед цим краще записати резервну копію клавішею Backup. Потім можна зберегти зміни, натиснувши Apply. Система видасть діалог з попередженням, в якому необхідно підтвердити зміни та перезавантажити комп’ютер.

Завантажити 8oot Logo Changer можна з сайту її розробника.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися