Facebook видалив більше 270 сторінок та акаунтів російської «фабрики тролів»

Facebook випустить додаток, який дозволить перевірити, чи підписані ви на акаунти «фабрики тролів»

Марк Цукерберг повідомив сьогодні на своїй сторінці, що Facebook видалив понад 270 сторінок і акаунтів, пов’язаних із російським «Агентством інтернет-досліджень» (Internet Research Agency, або IRA). «Більшість наших дій проти IRA на сьогоднішній день спрямовані на те, щоб перешкодити їм втручатися в проведення закордонних виборів», – заявив засновник Facebook.

Серед видалених акаунтів були сторінки, що належать новинним виданням. Одна з таких сторінок мала понад 500 тис. підписників в Instagram і понад 1 млн у Facebook. Контент видалених сторінок був спрямований на російськомовну аудиторію, йдеться не тільки про жителів Росії, але й України, Азербайджану, Узбекистану.

Найближчим часом Facebook випустить спеціальний додаток, який дозволить перевірити, чи підписані ви на акаунти, контрольовані «фабрикою тролів».

Довідка
Агентство інтернет-досліджень (Internet Research Agency або IRA) – це російська компанія, яка займається впливом на громадську думку в інтересах Кремля. IRA пише пости і коментарі в соцмережах та ЗМІ, впливаючи таким чином на думку громадськості. Компанію пов’язують зі структурами російського бізнесмена Євгена Пригожина, відомого як «кухар Путіна».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я