П’ятниця, 1 Березня, 2024

Facebook видалив більше 270 сторінок та акаунтів російської «фабрики тролів»

Марк Цукерберг повідомив сьогодні на своїй сторінці, що Facebook видалив понад 270 сторінок і акаунтів, пов’язаних із російським «Агентством інтернет-досліджень» (Internet Research Agency, або IRA). «Більшість наших дій проти IRA на сьогоднішній день спрямовані на те, щоб перешкодити їм втручатися в проведення закордонних виборів», – заявив засновник Facebook.

Серед видалених акаунтів були сторінки, що належать новинним виданням. Одна з таких сторінок мала понад 500 тис. підписників в Instagram і понад 1 млн у Facebook. Контент видалених сторінок був спрямований на російськомовну аудиторію, йдеться не тільки про жителів Росії, але й України, Азербайджану, Узбекистану.

Найближчим часом Facebook випустить спеціальний додаток, який дозволить перевірити, чи підписані ви на акаунти, контрольовані «фабрикою тролів».

Довідка
Агентство інтернет-досліджень (Internet Research Agency або IRA) – це російська компанія, яка займається впливом на громадську думку в інтересах Кремля. IRA пише пости і коментарі в соцмережах та ЗМІ, впливаючи таким чином на думку громадськості. Компанію пов’язують зі структурами російського бізнесмена Євгена Пригожина, відомого як «кухар Путіна».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися