Неділя, 19 Травня, 2024

Facebook запускає глобальну криптовалюту Libra

Facebook запустила віртуальну криптовалюту Libra для користувачів своїх сервісів, з месенджерами Facebook Messenger і WhatsApp включно. Віртуальні гроші також будуть доступні іншим юзерам завдяки окремому додатку-гаманцю Calibra. У Facebook сподіваються, що цією глобальною фінансовою можливістю будуть користуватися близько 2 млрд людей у світі.

Libra контролює некомерційна група Libra Association зі штаб-квартирою в Женеві. У групі нараховується 28 компаній, головною з яких є Facebook. Серед інших – платіжні системи Visa і Mastercard, а також торгові інтернет-майданчики та сервіси eBay, PayPal, Stripe, Spotify, Uber, Lyft, Vodafone. Автори криптовалюти сподіваються, що така підтримка відомих світових корпорацій дасть Libra потужний старт, на відміну від першої криптовалюти Bitcoin, яка не стала дійсно масовою.

У Facebook планують запустити Libra у першій половині наступного року. Сфери використання нових віртуальних грошей мають бути найширшими: оплата поїздок і покупок, пересилання грошей по всьому світу тощо. Для нормальної роботи Libra її керівна асоціація співпрацює з країнами та регуляторами, напрацьовуючи відповідні законодавчі норми.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися