Неділя, 14 Квітня, 2024

Facebook запускає сервіс стримінгових ігор

Найбільша соцмережа планети хоче сробувати свої сили в бізнесі стримінгових ігор. Facebook найближчими днями запускає перші п’ять ігор для свого нового сервісу. Пограти можна буде у додатках Facebook, Facebook Gaming та через веб-сайт на ПК. Користувачі Facebook на iOS залишаться без ігор через політику Apple щодо ігрового стримінгу.

Першими ігровий сервіс Facebook зможуть спробувати жителі США. Початково буде доступно п’ять ігор: Asphalt 9: Legends, PGA TOUR: Golf Shootout, Solitaire, Arthur’s Tale, Dirt Bike: Unchained.

Хоча Facebook вже дозволяє своїм користувачам грати в ігри (аудиторія цих сервісів складає понад 380 млн осіб), але це відносно прості забавки. Запуск більш складних ігор має привабити молоду аудиторію.

Старший аналітик компанії Omdia Джордж Джиджиашвілі вважає, що Facebook розвиватиме нову службу повільно. «Після змішаного успіху Google Stadia, ясно, що Facebook хоче уникнути таких же помилок та розвиватиме свою хмарну ігрову стратегію з обережністю», – каже він.

У Facebook кажуть, що обмежений територіально запуск нового сервісу можна вважати його бета-тестуванням. Очікувати розширення географії можна в наступні кілька місяців.

Новий сервіс Facebook поширюватиме за допомогою спеціально створених рекламних оголошень для розробників ігор. Вони складатимуться з інтерактивних демо, які дозволять спробувати гру без повного підключення до сервісу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися