Фанат створив браузер Stadium, щоб на iPhone можна було грати в хмарні ігри Stadia

Попри оновлення політики App Store сервіс Stadia все ще залишається недоступним для iOS.

Поточна політика Apple така, що забороняє в магазині App Store появу додатків для хмарних ігор, таких як Google Stadia, Microsoft Game Pass, NVIDIA GeForce NOW та інших. Фанату Заку Ноксу вдалося створити програму, яка обходить обмеження політики Apple. Це браузер Stadium, який дозволяє грати на iPhone в ігри, що доступні в сервісі Google Stadia.

Браузер Stadium доступний безкоштовно і вперше з’явився в App Store у вересні. Однак тоді Apple видалила цю програму, пояснивши, що використовується програмний інтерфейс в такий спосіб, який Apple не дозволяла.

Нокс знайшов можливість обійти причину видалення і версія Stadium 1.2 знову доступна в магазині App Store.

Apple нещодавно оновила правила App Store, які хоча й дозволили роботу хмарних ігрових сервісів на iOS, але значно зменшують зручність їхнього використання. Користувачі повинні завантажувати кожну гру окремо. На інших платформах юзер може увійти в свій акаунт та запустити будь-яку доступну в бібліотеці гру без додаткових установок.

Попри оновлення політики App Store сервіс Stadia все ще залишається недоступним для iOS.

Браузер Stadium дозволяв використовувати з іграми у Stadia ігрові контролери Xbox та DualShock, які підключаються по Bluetooth. Використання останнього було причиною блокування Stadium, тому у версії 1.2 підтримки цих аксесуарів вже немає. Нокс рекомендує використовувати фірмовий контролер Stadia, якому Bluetooth потрібен тільки на етапі початкового налаштування, а в ігровому процесі використовується Wi-Fi.