Понеділок, 24 Червня, 2024

Microsoft обіцяє, що на iPhone можна буде грати в ігри Xbox

Віце-президент ігрового підрозділу Microsoft Філ Спенсер розповів, що компанія не відміняє плани з адаптації хмарного геймінгу до iPhone. Нині грати в ігри для Xbox на смартфонах та планшетах з iOS не дозволяє Apple

Стримінговий сервіс Game Pass є частиною підписки Xbox Game Pass Ultimate, яка коштує $14,99 на місяць та включає понад 100 ігор. Цей сервіс доступний користувачам Android.

На iOS, попри інтенсивне тестування, в серпні запуск Game Pass відклали. Причиною стала політика Apple в магазині App Store. Правила вимагають розгляду кожної гри, яка доступна через сервіс Microsoft. Сервіс Game Pass можливий лише якщо кожна гра представлятиме собою окремий додаток.

У Microsoft відновили свої зусилля з адаптації ігор для Xbox на мобільні гаджети Apple. Спенсер сказав: «Ми точно будемо на iOS».

Обхідним шляхом може бути реліз ігрового сервісу Microsoft для запуску в браузері. Так вдасться обійти правила магазину Apple App Store і, окрім цього, розширити аудиторію користувачів цієї служби поза межі платформ iOS та Android.

Microsoft також тестує додаток Xbox для iPhone та iPad, який дозволяє віддалено грати в ігри на Xbox, використовуючи локальний WiFi.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися