Microsoft припиняє основну підтримку Windows 7

Користувачі однієї з найпопулярніших операційних систем уже не отримуватимуть виправлень помилок, а також оновлень системи, які видозмінюють її, розширюють або вдосконалюють її можливості. Мова йже про Windows 7, і всі ці апдейти надавалися в рамках основної підтримки цієї ОС.

Оновлень позбавляються такі версії: «Домашня базова», «Домашня розширена», «Корпоративна», «Максимальна», «Початкова» і «Професійна». Окрім цього, Microsoft також завершить підтримку корпоративних операційних систем Windows Server 2008 та Windows Storage Server 2008.

Ті користувачі, які бажають продовжити користуватися Windows 7 та мати при цьому актуальні оновлення, повинні перейти на розширену підтримку, яка передбачає оновлення безпеки, а також платну підтримку – цей етап триватиме до 14 січня 2020 року.

Microsoft Windows 7 стала першою системою, яка змогла обійти надпопулярну Windows XP – це не вдалося її попередниці Windows Vista. Сьогодні «сімка» є найпоширенішою настільною ОС у світі, і на її частку припадає понад 56% комп’ютерів під управлінням операційних систем Windows.

Припинення основної підтримки означає, що комп’ютери під керуванням цієї ОС перестануть отримувати серйозні оновлення. А виробники вже з 31 жовтня минулого року не мають можливості встановлювати копії домашніх версій Windows 7 на настільні ПК та ноутбуки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я