Неділя, 14 Квітня, 2024

Fantasy General 2: сиквел олдскульної класики ПК-стратегій

Якщо вам не доводилося грати в Fantasy General – це покрокова стратегія з використанням унікальних бойових юнітів, яка віддалено нагадує Heroes of might and magic. Армії з декількох десятків воїнів ведуть у бій могутні генерали, причому кожен юніт відрізняється унікальними скілами й екіпіровкою. Втрата всього одного бійця може призвести до істотного послаблення загону.

Розробники з Owned by Gravity залишили оригінальну бойову систему, але, як видно з перших скринів, упакували все це в красиву графіку. Сюжет побудований на протистоянні імперії розрізнених варварських племен, які і повинен об’єднати гравець. Сетинг рясніє історичними та міфічними образами – вікінги, друїди, легіонери і големи і навіть дракони знайшли собі місце у Fantasy General II.

Дата релізу не повідомляється, але команда обіцяє встигнути до кінця 2019 го. Поки планується бета-тестування, на яке можуть записатися всі бажаючі.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися