Середа, 6 Грудня, 2023

Додаток AppStreamer дозволяє зменшити розмір ігор на Android до 85%

Через обмеження Android користувачі вимушені розміщувати додатки лише у внутрішній пам’яті. Якщо на флагманах з 128 чи 256 ГБ флеш це не сильно відчутно, то на бюджетниках з 16 або 32 ГБ брак місця відчувається гостро. Дослідники придумали, як можна зменшити розмір ігор на 85% і звільнити пам’ять у смартфонах.

Програмне забезпечення AppStreamer використовує для зменшення розміру ігор Android стримінг. Це можливо, оскільки додатки в кожен момент часу потребують для своєї роботи невелику частину загальних ресурсів (відео, аудіо, код). Непотрібні компоненти можна видалити з пам’яті гаджета і завантажувати, їх їх лише коли вони знадобляться.

AppStreamer працює на рівні файлової системи Android і тому не вимагає внесення якихось змін у додатки. Його алгоритми аналізують роботу запущеної програми та намагаються передбачити, які ресурси знадобляться наступної секунди, та завантажити їх. В ідеальних умовах це має відбуватися раніше, ніж програма їх дійсно затребує.

Розробники AppStreamer кажуть, що це рішення підходить для мереж 4G. Але найкраще воно продемонструє себе в 5G, який дозволить миттєве завантаження потрібних файлів навіть великого обсягу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися