Стримінгові сервіси рішучіше скасовують серіали

Аналітики Ampere Analysis відстежили 61 скасований телесеріал у період з вересня 2018 року по березень.

Такі сервіси, як Netflix, вкладають мільярди доларів у виробництво контенту, але вони так само рішуче припиняють над ним роботу. Якщо на традиційних телеканалах серіал може розтягнутися на майже десяток сезонів, стримінгові сервіси з високою ймовірністю скасують його вже за 2-3 сезони.

Аналітики Ampere Analysis відстежили 61 скасований телесеріал у період з вересня 2018 року по березень. До уваги вони брали контент на стримінгових сервісах та телебаченні. З’ясувалося, що оригінальні шоу на інтернет-сервісах «живуть» у середньому два сезони, тоді як кабельні телеканали розтягують їх до чотирьох сезонів, а ефірні телеканали – до шести з половиною.

Лідером у скасуванні серіалів став Netflix, на частку якого припадає 68% скасованих шоу. Його менеджери зупинили роботи над 12 з 13 телесеріалів, більшість з яких мали три або менше сезонів. Однак аналітики відзначають, що у Netflix є особливість випускати всі серії сезону одночасно. Телеканали більш обережні та спершу замовляють пілотний випуск майбутнього шоу. Багато такого контенту бракують на цій стадії, і серіал не проходить далі пілоту.

Netflix також намагається змінити формат – сервіс бачить мало сенсу у довготривалих шоу. Йому більше подобаються серіали, які мають 10 епізодів у сезоні та загалом – 30 епізодів. Після цього шоу часто стають надто дорогими для продовження зйомок. Винятком є лише надуспішні шоу, такі як «Дивні речі». Короткий сезон також дозволяє новим користувачам легше познайомитися з героями та подіями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я