Опубліковано трейлер фільму про Бамблбі від Paramount

Судячи з трейлеру, на нас чекає захопливий сюжет

Радісна новина для фанатів Трансформерів! У мережі з’явився трейлер нового фільму з популярного всесвіту, присвячений Бамблбі. Ролик виклала на свій YouTube-канал Paramount Pictures, яка займається даним проектом.

Бамблбі – один із найбільш популярних та обожнюваних персонажів, присутній у всіх частинах непримиренної боротьби Десептиконів з Автоботами. Він дійсно заслужив окремої уваги глядачів.

Судячи з трейлеру, на нас чекає захопливий сюжет – Бамблбі потрапляє на землю як злочинець, який тікає з рідного світу Автоботів, і в результаті невдалої сутички опиняється на сміттєзвалищі під виглядом побитого життям «жука». Його справжню природу випадково виявляє дівчина, яка купила цей брухт (яка свіжа зав’язка, експресом з першої частини). Але довго відсиджуватися в гаражі не вийде – Десептикони й Автоботи, як і раніше, воюють, а на Бамблбі починають справжнє полювання.

Відомо, що головні ролі в картині виконають Джон Сіна, Кеннет Чої і Хейлі Стайнфелд. Прем’єру фільму призначено на 20 грудня 2018 року.