Standoff 2 – якісний PvP без автопострілів

Атмосфера в цілому більш активна, ніж у Guns of Boom: гравців більше, бігають вони швидше, і сховатися надовго не вийде

Після вчорашньої невдачі з Guns of Boom усе-таки захотілося знайти більш-менш пристойний PvP-шутер – жанр, що не кажи, популярний. Схоже, ціль досягнута завдяки Standoff 2 – гра відрізняється гарною графікою, балансом і зручним управлінням.

Ностальжі за CS

Графічно Standoff 2 нагадує доведений до розуму старий добрий Counter Strike 1.6 (правда, на моєму ПК він виглядав гірше за часів свого розквіту). Графіка з явною претензією на реалізм, основний акцент зроблено на моделі і текстури гравців та зброї.

Оформлення карт теж досить якісне, якщо не враховувати злегка замилених текстур (що пояснюється кількістю навколишніх об’єктів), але смартфон – це все-таки не ПК, і на повну кінематографію чекати не варто, тим більше в онлайн-проектах, розрахованих на широку аудиторію.

Standoff 2

Звуки біднуваті й одноманітні, розчарувало, що постріли однакові для всіх гвинтівок і пістолетів. Хоча система дуже дивна – звук вашої зброї відрізняється, але фонова стрілянина виключно одноманітна.

Прощавай, «автопостріл»

Найбільше розчарування в Guns of Boom і Heroes of War – автоматична стрілянина при наведенні прицілу на супротивника. У Standoff 2 такої проблеми немає – стріляємо тапом або по окремій зоні екрана, або по відповідній кнопці. Ідея використовувати для стрільби вказівний палець виглядає вельми цікаво і вдало, тому що він не заважає переміщенню й іншим діям.Standoff 2

До речі, замість туторіалу розробники зробили зручний ролик, який пояснює, куди натискати, щоб стріляти, перезаряджати і міняти зброю.

Від CS, схоже, запозичили не тільки графіку – вибирати зброю можна в меню безпосередньо під час гри ( «магазин» на старті в 1.6). Гвинтівки стандартні, але як і в CS: GO, можна прокачувати і купувати круті скіни. Про патрони хвилюватися не варто – повний анліміт, головне – вчасно релоад робити.

Standoff 2

В іншому все за стандартом для PvP – заходимо, ділимося на команди (терористи і контртерористи) і бігаємо по карті, намагаючись не вмерти. Для гри доступно три режими (з місією з бомбою включно), по кілька карт у кожному – цілком пристойно.

Атмосфера в цілому більш активна, ніж у Guns of Boom: гравців більше, бігають вони швидше, і сховатися надовго не вийде. Гранат немає, тому імбового закидання «бахкалками» не буде, як і «тиків» по аптечці для відновлення HP.

Висновки

Standoff 2 – приклад якісного PvP, без надмірностей, але з усім необхідним. Звичайно, у грі є недоробки і багато що можна було б урізноманітнити, але вагон гармат, скінів і звуків завжди встигне прийти з новим апдейтом, а якісний геймплей нині рідкість. Та й чи варто просити більшого від безкоштовної гри?

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я