Субота, 9 Грудня, 2023

Firefox анонсував «найбільше нововведення»

Розробники Firefox планують випустити чергову версію браузера з новою технологією Electrolysis, яка повинна значно покращити його роботу. Творці називають її «найбільшим нововведенням», повідомляє Аrs Тechnica.

Технологія Electrolysis відокремить обробку веб-контенту від обробки графічного інтерфейсу браузера, розділивши їх на різні процеси. Це означає, що якщо будь-яка з відкритих сторінок раптово почала завантажувати процесор, браузер продовжить обробляти запити.

Розробники запускають технологію поетапно, і з початку серпня вона запрацює тільки у 1% користувачів Firefox 48. Таким чином Mozilla хоче переконатися, що Electrolysis буде працювати як слід.

«Якщо припустити, що все пройде добре, ми зробимо так, щоб інші користувачі Firefox отримали оновлення e10s протягом наступних тижнів, – говорить керівник проекту Firefox Аса Дотцлер у своєму блозі. – Якщо ми зіткнемося з проблемами, ми можемо уповільнити розгортання технології, призупинити або навіть відключити e10s для тих, хто отримав його. У нас є всі важелі».

Тетяна
Тетяна
В журналістику прийшла із банківської сфери. Захоплюється фотографією

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися