Вівторок, 23 Квітня, 2024

Телевізори допоможуть Індії боротися з комарами

lg-mosquito[1]

Індійці можуть буквально боротися за своє здоров’я під час перегляду телепередач. Якщо в них буде телевізор з функцією відлякування комарів. Ці комахи переносять багато тяжких хвороб, серед яких малярія та гарячка денге.

Девайси з антимоскітною функцією випустила компанія LG. Її серія телевізорів під маркою Mosquito Away має інтегрований ультразвуковий пристрій. Він за допомогою випромінювання ультразвукових хвиль тримає комах на відстані. Компанія вивчила індійський ринок і дійшла висновку, що на ньому немає пристроїв такого типу, які б допомагали вирішувати зростаючу медичну і гігієнічну проблему москітів в країні.

Найдешевша модель пропонує 32-дюймовий екран за $400, тоді як флагманська 43-дюймова модель обійдеться в $710. LG запевняє, що її телевізори Mosquito Away TV не відрізняються ніякими шкідливими випромінюваннями і не використовують хімічний вплив на комах. Для боротьби з москітами ніякого додаткового обслуговування не потрібно – потрібно лише включити пристрій в електричну розетку.

Минулого року в одній лише індійській столиці Нью-Делі було зареєстровано понад 10,5 тисяч випадків захворювань гарячки денге – вірусної хвороби, що розноситься москітами. При цьому, за даними Світового звіту з малярії за 2014 рік, лише 11% населення Індії живе в зонах, де не мешкають москіти. А всього у 2013 році у світі було зареєстровано 850 тисяч випадків захворювань на малярію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися