YouTube підсвічуватиме найпопулярніші частини відео

Розробники кажуть, що ця функція може виявитися особливо корисною для довгих відео або тих, які автори не розбивали на розділи за допомогою часових позначок

YouTube додав нову функцію відтворення до свого веб-програвача та мобільних додатків. З нею користувачі одразу побачать найцікавіші частини відео. Рейтинг створюється на основі вподобань інших юзерів.

У верхній частині панелі перебігу відео з’явиться сірий графік. Якщо графік високий, то ця частина відео часто відтворювалася. З допомогою цього графіка можна швидко знайти та переглянути найцікавіші моменти.

Розробники кажуть, що ця функція може виявитися особливо корисною для довгих відео або тих, які автори не розбивали на розділи за допомогою часових позначок або розділів. Останні дозволяють користувачам швидко дізнаватися опис частин відео та переходити на них, щоб знайти найцікавіші частини.

Раніше функція відображення популярності частин відео була експериментальною, і до неї могли отримати доступ лише користувачі платної підписки YouTube Premium. Тепер вона доступна для всіх, хто використовує YouTube із браузера на комп’ютері або офіційних програм компанії для iOS та Android.

YouTube анонсував цю функцію разом із низкою інших змін, призначених для полегшення навігації по довгим відео, включаючи новий спосіб зациклювати частини відео та майбутній експеримент для підписників Premium, який дозволяє користувачам шукати точний момент у відео для перегляду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я