П’ятниця, 14 Червня, 2024

Firefox отримав рекламу

Mozilla вже довгий час говорить про новий спосіб заробітку грошей, і компанія почала його впроваджувати у своєму браузері. Тестові версії Firefox Nightly отримали плитки від спонсорів, які відображаються поряд з плитками швидкого доступу до сайтів. До того ж переплутати їх зі звичайними буде складно, оскільки вони відповідно позначені:

Як і обіцяли розробники, реклама у вигляді таких спонсорських плиток не буде заважати користувачам працювати з веб-навігатором. Такі рекламні прямокутники будуть відображатися після нової інсталяції браузера та при відкритті нової вкладки.

Сьогодні Mozilla заробляє основні кошти від партнерства з Google за те, що пошуковиком за замовчуванням у Firefox встановлений саме він. Однак компанія намагається отримувати гроші також іншими способами, серед яких – рекламні плитки.

Якщо ж користувачу не подобається бачити спонсорські оголошення у своєму браузері в такому вигляді, тоді він може їх відключити. Це можна зробити декількома способами: натиснути на іконку шестерні в правому верхньому кутку, що переведе вигляд нової вкладки Firefox за відсутності реклами. Або можна на самій плитці натиснути хрестик, щоб її закрити.

У режимі Enhanced браузер Firefox показує рекламу, у режимі Classic її вже немає, а при виборі Blank нова вкладка буде порожньою.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися