Вівторок, 23 Липня, 2024

Кольорова організація папок у Windows

Для зручнішої роботи на комп’ютері з ОС Windows можна додати виразності окремим папкам, виділивши їх кольором серед інших. Наприклад, теку з робочими документами зробити зеленою, а з персональними фото – рожевою. Завдяки цьому їх можна буде легко виділити серед десятків інших та пришвидшити роботу.

Операційна система Windows не дозволяє змінювати колір іконки папки за замовчуванням, однак для цього можна скористатися сторонньою утилітою Rainbow Folders. Користуватися нею дуже просто: після завантаження архіву та його розпакування система запитає про інтеграцію цієї програми в оболонку ОС. Завдяки цьому змінювати колір папок можна буде одразу з контекстного меню за правою кнопкою миші.

Rainbow Folders_Shell

Після вибору опції Rainbow Folders відкриється вікно з налаштуваннями. У ньому можна обрати тип іконки – класичний, стандартний та сучасний – та ввімкнути підвищену контрастність. Тут же змінюється колір самої папки.

Rainbow Folders_Main

При цьому утиліта дозволяє групову обробку папок, для чого достатньо у вікні налаштувань увімкнути опцію Multiple Select. Після завершення редагувань потрібно натиснути клавішу Colorize – і можна перейти подивитись результат.

Rainbow Folders

Утиліта Rainbow Folders працює на всіх версіях операційних систем: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 та Windows 8.

Фото: Addictive Tips

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися