Флагманські смартфони у 2021 році стануть до 30% швидшими – ARM розробила новий мобільний процесор

Додаткова продуктивність може відкрити додаткові можливості для смартфонів

Компанія ARM, чиї процесори використовуються майже в кожному смартфоні, розробила нову архітектуру Cortex-A78. Чипи на її основі мають бути на 20% швидшими за чипи на базі Cortex A77. Також компанія показала чип Cortex-X1, який обіцяє бути до 30% швидшим за стандартний A77.

a close up of a sign: Arm Cortex-X1 chip design can be customized for better performance over the more mainstream Cortex-A78 design.

ARM сама не виготовляє чипи, а лише продає їхню архітектуру. Серед її клієнтів – Qualcomm, Samsung, Huawei, Apple та інші. Виробники можуть на базі рішення ARM створювати власні модифікації.

Чип X1 буде за площею більшим за стандартний чип A78 і споживатиме більше енергії, а також буде дорожчим у виробництві. Приріст продуктивності в 30% проти A77 забезпечує поліпшена робота з пам’яттю. Також X1 подвоює продуктивність у роботі з алгоритмами штучного інтелекту.

https://techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/05/arm-cortex-x1-100842828-orig.jpg

Стандартний процесор ARM A78, окрім загального приросту в 20% проти попереднього покоління А77, отримує також приріст 25% у продуктивності графіки та приріст 25% у завданнях штучного інтелекту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я