Французи перетворили собаку на чотириногий телефон

У Франції компанія Haier розробила інноваційний пристрій під назвою GPS Pet Tracker. Це велика бирка для собачого нашийника, і якщо пес загубиться, він зможе напряму зателефонувати своєму господарю. Розробники кажуть, що технічно це перетворює собаку на мобільний телефон.

Досить натиснути на червону кнопку збоку гаджета, і нашийник набере один із трьох заздалегідь визначених номерів. Це, на думку розробників, повинно спростити повернення тварини господарю, адже той, хто її знайшов, зможе безпосередньо поговорити з його господарем. При цьому йому не доведеться піднімати собаку до обличчя, як справжній телефон, але зі сторони дійсно може здатися, що ця людина захоплено розмовляє з псом.

Окрім телефонного зв’язку, GPS Pet Tracker спрощує пошук загубленої собаки завдяки відстеженню GPS-координатів. Гаджет час від часу надсилає дані про розташування тварини на смартфон господаря. Стеження за GPS також дозволяє встановити віртуальний периметр, і якщо тварина вибіжить за його межі, власник отримає сигнал тривоги.

Оскільки в нашийнику встановлена активна SIM-картка, це означає, що господарю доведеться почати платити за телефон для свого собаки. Haier планує запустити продаж нашийника вже до кінця цього року за ціною від $100 до $150. Поки що гаджет доступний тільки в розмірі для собак, але розробники мають намір випустити і зменшену версію для котів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я