«3G Безліміт» стає зручнішим

Щоб користуватися швидкісним мобільним інтернетом з послугою «3G Безліміт», не обов’язково змінювати тарифний план на «Смартфон» чи «Планшет». Вона тепер доступна абонентам всіх тарифних планів лінійки «Просто Супер» і «Energy». Вартість послуги для цих тарифних планів складе 90 гривень на місяць.

«Зручне підключення та простота у використанні зробили 3G-послуги по-справжньому популярними – «3G Безліміт» щодня підключають тисячі абонентів. Тому ми вирішили зробити пропозицію доступною для абонентів найпопулярніших тарифів компанії, – зазначив директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Надалі послуга «3G Безліміт» буде доступна для замовлення в усіх тарифних планах передплаченого сервісу. А для контрактних абонентів вже у квітні з’явиться тариф «Смартфон 3G Контракт», вартість якого складе всього 100 гривень на місяць».

Замовити послугу в тарифах МТС Передплата можна за допомогою USSD запиту **888#. Для перевірки статусу необхідно відправити запит *888*8# . Скористатись послугою можна без заміни SIM-картки.

Доступ до швидкісного мобільного інтернету здійснюється на основі послуги національного 3G-роумінгу в мережі ТриМоб. Завдяки цьому абонентам МТС не потрібно чекати кінця року, коли оператор побудує власну мережу.

Для того щоб скористатися послугою, необхідно один раз виконати кілька простих кроків:

1) переконатися в тому, що пристрій підтримує технологію 3G UMTS;

2) включити в налаштуваннях телефона режим 3G – UMTS або 3G/2G (GSM/WCDMA) – Dual mode;

3) активувати в налаштуваннях телефона пересилання даних у роумінгу;

4) вибрати вручну мережу ТриМоб. Залежно від моделі терміналу і SIM-картки ідентифікатор мережі може відображатися як «255-07», «Utel», «Ukrtelecom 3G», «Ukrtelecom 07» або «3Mob».

Перевірити доступність 3G можна за допомогою карти покриття.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я