Windows 10 оселяється на комп’ютері без дозволу

Навіть якщо ви не бажаєте встановлювати Windows 10 на свій комп’ютер, вона все одно на ньому опиниться. Читачі ресурсу The Inquirer виявили, що «Центр оновлення Windows» завантажує на комп’ютер інсталяційні файли нової ОС, не питаючи користувача, чи хоче він переходити на «десятку».

Проблему викрили буквально випадково через те, що не в усіх користувачів «широкий» канал – вони стали відчувати помітне зниження швидкості завантаження своїх сайтів та даних. Виявилося, що частина інтернет-каналу була зайнята завантажуванням файлів Windows 10.

Microsoft підтвердила, що якщо функція автоматичного оновлення ввімкнена, то «Центр оновлення Windows» самостійно завантажує не тільки свіжі оновлення для системи безпеки та інших важливих компонентів системи, але і нову ОС, на випадок, якщо користувач вирішить на неї перейти.

Файли Windows 10 займають від 3,5 ГБ до 6 ГБ, і на сучасному комп’ютері із жорстким диском в тисячу або дві гігабайтів та стомегабітним інтернет-каналом їхнє пересилання непомітне. Якщо ви не бажаєте переходити на «десятку», видаляйте їх із прихованої папки $Windows.BT.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я