Субота, 20 Квітня, 2024

Франція видаватиме по 2 500 євро тим, хто пересяде на електровелосипед

Французька влада пропонує 2 500 євро тим людям, які змінять пересування на автомобілі на пересування електровелосипедом. Так в цій країні хочуть підвищити екологічність транспорту.

Французька федерація велосипедистів каже, що якщо Франція прийме таку схему, вона стане першою в світі країною, яка видаватиме людям гроші за те, що вони замінять пересування на старій автівці на поїзки на нових електровелосипедах.

“Вперше визнано, що рішення не робити автомобілі “зеленішими”, а просто знизити їхню кількість”, – прокоментував представник французької федерації велосипедистів Олів’є Шнайдер.

Однак заява французької федерації велосипедистів може не бути правдивою, оскільки подібні схеми вже реалізовані в інших країнах. Наприклад, у Фінляндії фінансували заміну старих автомобілів на 2000 електровелосиепдів, 1000 нових автомобілів, 100 квитків на громадський транспорт.

У Литві минулого року запропонували громадянам 1 000 євро, якщо вони здадуть свої старі автомобілі. Отримані гроші можна було витратити на купівлю електросамокатів, електровелосипедів, квитків на громадський транспорт. Ініціативу визнали успішною, оскільки нею скористалися понад 8500 людей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися