Четвер, 29 Лютого, 2024

Як перевірити кількість циклів акумулятора iPhone та iPad

Можна досить швидко оцінити залишковий ресурс акумулятора, подивившись на кількість уже використаних циклів заряду-розряду. Для літій-іонних акумуляторів це зазвичай 500-1000 циклів залежно від умов роботи. iPhone та iPad, на відміну від більшості інших гаджетів, дозволяють подивитися кількість використаних циклів.

На iPhone та iPad знання залишкового ресурсу є не лише цікавою інформацією. При зниженні ємності батареї нижче 80% від початкової операційна система iOS вмикає режим енергозбереження, щоб уникнути раптового вимкнення девайсу.

На iPhone в налаштуваннях відкрийте пункт «Акумулятор» і перейдіть в розділ «Стан акумулятора». Система не покаже кількість використаних циклів, однак відобразить залишкову ємність батареї.

Подивитися кількість використаних циклів заряду-розряду на iPhone та iPad можна в логах. Для цього в налаштуваннях зайдіть у «Конфіденційність» та відкрийте пункт «Аналітика і поліпшення». Зайдіть у «Дані аналітики».

Знайдіть найбільш свіжий файл log-aggregated і і відкрийте його. Відшукайте рядок com.apple.ioreport.BatteryCycleCount – в ньому міститься кількість використаних циклів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися