П’ятниця, 19 Липня, 2024

Гаджет Gamgee перетворює ваш Wi-Fi на систему виявлення проникнень злодіїв

Голландський стартап Gamgee запустив краудфандингову кампанію для системи домашньої безпеки, яка виявляє фізичне проникнення зловмисників в житло. Система Wi-Fi Home Alarm робить це незвичним способом за допомогою існуючої в будинку мережі Wi-Fi. Gamgee за допомогою програми картографування будинку та штучного інтелекту забезпечує точний захист за допомогою «відбитку тіла» довірених людей і домашніх тварин. Сигналізацію можна налаштувати на виявлення відбитків тіла з нерозпізнаною масою, ходою чи ознаками руху, таким чином активуючи тривогу.

Технологія Gamgee обіцяє надати нового значення терміну «безпека Wi-Fi» у домі завдяки своїй технології виявлення фізичного втручання. Однак, як і з усіма новими, неперевіреними технологіями, потрібно побачити їх у дії, щоб оцінити, наскільки добре вони працюють.

Проте теорія, що лежить в основі цієї технології, є обґрунтованою — уже існують способи виявлення людського тіла через Wi-Fi, коли дослідники з Університету Карнегі-Меллона визначали положення та пози людей у кімнаті за допомогою стандартних маршрутизаторів.

Gamgee Wi-Fi Home Security покладається на поєднання датчиків Wi-Fi та штучного інтелекту та використовує інформацію про стан каналу (CSI) у сигналах Wi-Fi, щоб виявити рух у вашому домі.

Коли ви встановите домашню сигналізацію Gamgee Wi-Fi, вам знадобиться приблизно два тижні, щоб її навчити. За цей час система дізнається відбитки тіла родини та домашніх тварин. Ви також можете привчати її до постійних гостей. Що стосується опікунів, то компанія стверджує, що може виявити, коли людина чи домашня тварина поводяться не так, як зазвичай. Таким чином, система може виявити, якщо хтось впав, стався нещасний випадок або перебуває в біді.

Складання карти вашого дому є ще однією важливою частиною впровадження Gamgee Wi-Fi Home Security. Користувачі створюють цифрову карту свого будинку, проходячи вздовж стін у всіх кімнатах. Приблизно в той самий час стане зрозуміло, чи потрібно додавати додаткові розширювачі мережі Wi-Fi і куди. На сторінці проекту IndieGogo ви побачите, що Gamgee пропонує рівень фінансування з обладнанням від 295 євро (320 доларів) для системи з трьома розширювачами. Цього достатньо для «середнього будинку» площею 150 квадратних метрів. Пакет з чотирьох штук пропонується за 345 євро (374 доларів) для приблизно 200 квадратних метрів покриття.

Компанія Gamgee планує випустити перші системи Wi-Fi Home Security не раніше січня 2025 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися