Геймплейна презентація Borderlands 3: зброя, скіли й зореліт

Всупереч очікуванням більшості фанатів, Gearbox Software вирішили розповісти про найочікуваніший проект сезону Borderlands 3, не чекаючи великих івентів і виставок. Якщо коротко, то світ Borderlands став більшим, пушки – крутішими, ну а перестрілки динамічнішими. Тепер докладніше.

Для початку гравцеві в розпорядження надали цілий корабель Sanctuary III. Це і база із затишним баром та складами для зберігання луту, і міжпланетний засіб пересування. Так, тепер локації не обмежуються Пандорою, планет буде відразу декілька.

Далі варто відзначити систему озброєння. Більшість стволів можна кастомізувати, плюс у деяких є альтернативні режими стрільби: хочеш – кулі заряджай, хочеш реактивні ракети. До речі, закупитися в магазині тепер можна за допомогою однієї кнопки, не треба вручну вибирати кількість магазинів для перезаряджання.

Зброя може поступово руйнувати укриття. Звичайно, зруйнованість не повна, але в динаміці перестрілок Borderlands має дуже красивий вигляд. І ще при пораненнях NPC навчилися піднімати один одного, те ж вміє і гравець.

Тепер щодо персонажа. На презентації показали тільки Амару, але, схоже, героїв буде більше, і вони навчилися новим трюкам. Гравець може хапатися за виступи, а в перестрілках епічно пролітати підкатом через половину локації, розстрілюючи все на своєму шляху.

Для кожного персонажа пропонується три здібності, з яких активно можна буде прокачувати одну. Так, Амара вміє піднімати в повітря супротивників, створювати астральну проекцію або пускати тріщини по землі, перекидаючи ворогів. Багато таких веселощів нижче:

Серед інших особливостей можна виділити індивідуально підлаштовувані під розвиток персонажа рівні та лут. Таким чином Gearbox прагне забезпечити веселощі всім гравцям на карті. Але любителям олдскулу залишили класичний режим, де можна схопити гармату кількома рівнями вище і рознести всіх навколо.

Borderlands 3 вийде відразу на PlayStation 4, Xbox One і PC 13 вересня, тому починаємо зворотний відлік і смакуємо тотальне домінування в кращих традиціях всесвіту.