Гігантський екран у Лондоні показуватиме рекламу залежно від виробника, марки та кольору авто

Для своєї роботи дисплей використовуватиме набір вбудованих у нього камер. Рекламодавці зможуть самі вибирати, яким автомобілям показувати свої оголошення

У центрі британської столиці на площі Пікаділлі Сьоркус знаходиться найбільший у Європі гігантський екран площею 790 квадратних метрів. Зі своїх 11 мільйонів пікселів він почне прицільно стріляти рекламою в автомобілі, які проїжджають повз нього. Оголошення показуватимуть, враховуючи виробника, марку та колір авто.

 

виробника

Для своєї роботи дисплей використовуватиме набір вбудованих у нього камер. Рекламодавці зможуть самі вибирати, яким автомобілям показувати свої оголошення. Але дисплей скануватиме своїми камерами також пішоходів. Він визначатиме їхню стать, вік та навіть емоції.

Чому автомобілі? Дослідження показують, що виробник та модель автомобіля досить точно відображають дохід, національність та рівень освіти власника машини. Певна кореляція також є з політичними уподобаннями.

Ідея лондонців – не перша схема подібної прицільної реклами. Схожа система використовується в Москві. Там дорожні камери сканують потік та визначають дорогі машини. Рекламодавці роблять ставки, і той, хто зробить найвищу, зможе показати своє оголошення такому автомобілю, коли він проїжджає повз екран.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я