HERE Maps не працюватимуть на Windows 10 і Windows Phone

Карти HERE Maps протягом декількох років були однією з головних переваг мобільної ОС Windows Phone. Але цей картографічний сервіс вже 29 березня стане недоступним на Windows 10. А на Windows Phone 8 оновлення усунуть тільки критичні недоліки.

Якщо ви є власником Lumia 950 або схожих пристроїв, то для вас підтримка HERE Maps буде припинена 30 червня. Якщо ви все ще користуєтеся Windows Phone 8.1, то карти будуть працювати, як раніше. Головне – не оновлюватися до Windows 10 Mobile, яка стане доступною найближчим часом.

«Ми робили додатки HERE сумісними з Windows 10, використовуючи обхідний шлях, який з 30 червня 2016 року перестане працювати, – заявив представник картографічного сервісу Піно Бонетті. – Щоб продовжити роботу з додатками HERE для Windows 10, нам би довелося розробити додатки з нуля. Тому було прийнято ділове рішення видалити наші програми з магазину Windows 10».

HERE Maps – лише одна зі значущих програм, які зникнуть з магазину Windows Phone. Торік American Airlines, Chase Bank, Bank of America, NBC, Pinterest і Kabam також видалили свої розробки з магазину.

Microsoft придбала мобільний підрозділ Nokia, однак права на Here Maps вона не отримала. Картографічний підрозділ придбали Audi, BMW і Mercedes за $3 мільярди в серпні. При цьому німецькі автомобільні компанії фокусуються на розробці додатків для iOS і Android.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я