Неділя, 16 Червня, 2024

Гнучкі смартфони стали жертвою Samsung Galaxy і затримаються на два роки

Ходили чутки, що цього або наступного року в продажі з’являться гнучкі мобільники. Провідний інженер Samsung Display спростував цю інформацію. Він сказав, що виходу подібного пристрою на ринок варто чекати не раніше 2019 року.

«Пропоновані на даний час дисплеї без рамки користуються гарним попитом, так що в нас достатньо часу, щоб розробити гнучкі екрани. Технологія виробництва таких пристроїв буде відпрацьована орієнтовно до 2019 року», – заявив головний інженер Samsung Display Кім Те Вун під час інтерв’ю виданню на виставці TechSalon в Сеулі. Він також визнав, що Samsung ще треба вирішити певні технічні складнощі, пов’язані з виробництвом гнучких екранів.

Схожу думку висловив і аналітик HI Investment and Securities Чжун Он-сьок. За його словами, Samsung Display почне продавати гнучкі смартфони не раніше 2019 року, оскільки зараз у компанії просто немає необхідності виводити на ринок нову технологію. «Дисплеї без рамки і без того забезпечують компанії 20% операційний прибуток», – зазначив він. Аналітик каже, що Samsung презентує нову технологію тільки після того, як попит на безрамкові екрани піде на спад.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися