Неділя, 19 Травня, 2024

Гнучкий смартфон Samsung можуть запустити на CES 2019 з партією у 500 000 штук

Масовий гнучкий смартфон Samsung можуть презентувати вже цієї зими, а перший випуск буде досить обмеженим – лише півмільйона штук. Апарат очікується під іменем Samsung Galaxy X та має змінити напрям руху всієї смартфонної індустрії.

Директор Samsung Mobile Division Ді Джей Кох підвердив, що гнучкий телефон варто очікувати на CES 2019 у січні. За попередніми чутками, його мали показати на презентації San Francisco Developers Conference у листопаді. Китайські джерела називають однією з причин затримки поточну технологію гнучких екранів, яка ще не ідеальна для масового споживача.

Апаратні характеристики Samsung Galaxy X мають передбачати 4,6-дюймовий зовнішній екран та 7,3-дюймовий внутрішній. У розгорнутому вигляді пристрій за розміром діагоналі буде схожий на 10-дюймовий планшет.

Щоб гнучкі апарати швидше стали масовими, у Samsung вирішили надати доступ до своїх гнучких дисплеїв іншим виробникам, таким як Oppo та Xiaomi. За попередньою інформацією, відділення Samsung Display вже розіслало тестові зразки гнучких екранів. Представники південнокорейського виробника говорять, що масові поставки таких панелей дозволять швидко розбудувати екосистему для них, а також закріпити в головах споживачів образ нового типу девайсів. Аналітики передбачають, що вже наступного року Samsung відвантажить близько мільйона гнучких екранів. До 2020 року ця цифра може зрости до 5 млн штук.

Поки Samsung бореться за титул першого масового виробника гнучких гаджетів, прототипи вже демонструє Lenovo. У 2016 році китайська компанія показала робочі прототипи нових гаджетів. На заході Lenovo Tech World представники компанії продемонстрували гнучкий смартфон-браслет CPlus і планшет Folio, який складається навпіл. За словами представників китайської компанії, основна проблема обох гаджетів – це недовговічність гнучких дисплеїв. Інженери Lenovo прагнуть довести технологію до рівня, коли пристрої зможуть витримувати 70 тисяч циклів згинання-розгинання. Передбачається, що розробники зможуть добитися цього через три-чотири роки.

1 коментар

  1. Та щось вже занадто, на фото мудрофон працює на Windows Mobile, а вона вже біля року як R.I.P.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися