П’ятниця, 19 Липня, 2024

Годинник Apple Watch перетворився на мишу

Apple представила низку нових функцій доступності годинника Apple Watch для людей з проблемами здоров’я. Вони почнуть з’являтися у найближчі кілька місяців. Одна з найпомітніших – годинник Apple Watch можна використовувати як комп’ютерну мишу.

Функція називається AssistiveTouch та використовує вбудовані в Apple Watch датчики і штучний інтелект. З їхньою допомогою вона розпізнає рухи м’язами та суглобів, дозволяючи рухати курсор миші на екрані комп’ютера жестами, наприклад, щипком.

Користувачі в США, Британії та Франції уже наприкінці травня отримають іншу функцію доступності – SignTime. З нею глухонімі споживачі в цих країнах зможуть спілкуватися з працівниками магазинів Apple за допомогою жестової мови. Функція SignTime дозволить перекладати жести в голосову мову.

Цього року також мають розширитися можливості функції VoiceOver, яка призначення для читання екрану сліпим людям. Нові можливості надаватимуть більше інформації про людей, текст, таблиці та інші об’єкти на екрані. Наприклад, функція зможе прочитати фотографію чека або описати людей на фото.

Apple також впроваджує підтримку функції Headphone Accommodations, яка дозволяє налаштувати аудіозвучання гаджета на основі паперової або збереженої в PDF аудіограми.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Ще одна функція Background Sounds має допомогти зменшити вплив сторонніх шумів, підвищуючи рівень фокусу та спокою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися