Четвер, 25 Липня, 2024

Google запустив онлайн-інструмент для виявлення раку шкіри

Google хоче полегшити діагностику шкіряних захворювань, таких, як рак шкіри. Запущений ним онлайн-інструмент не замінить консультацію лікаря, але порадить що користувачеві варто звернутися по допомогу дерматолога. Працює інструмент на основі штучного інтелекту.

Діагностика в цьому інструменті починається з вивантаження на його сервери трьох макрознімків ділянки шкіри, що викликає питання. Щоб полегшити аналіз кадрів можна надати додаткову інформацію, відповівши на супутні питання. Наприклад, інструмент може запитати які відчуття в досліджуваній ділянці та як довго вона в такому стані.

Після аналізу інструмент сповістить про свій діагноз та підкріпить його фотографіями, знайденими в інтернеті. Розробники кажуть, що сервіс враховує такі відмінності між людьми як вік, стать, раса, тип шкіри.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Проєкт поки знаходиться в тестовій фазі, тому він стане доступний пізніше цього року користувачам з Євросоюзу. Вони зможуть скористатися ним за адресою health.google.com/dermatalogy. Жителі інших регіонів можуть висловити свій інтерес до запуску цього інструменту у своїй країні, зареєструвавшись в ньому. Google надішле сповіщення щойно цей сервіс стане доступний.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися