Неділя, 25 Лютого, 2024

Golden Joysticks: найкраща гра року та успіх God of War

На фестивалі Golden Joysticks визначили найкращі ігри 2018-го року. У 23-х номінаціях брали участь як нові проекти, так і деякі відомі серії.

Зокрема, найкращою мобільною грою стала PlayerUnknown’s Battlegrounds, на ПК перше місце забрала Subnautica, ну а лідером у змагальних іграх є Fortnite Battle Royale. Справжньою сенсацією стала God of War, отримавши статуетку за найкращий сюжет, дизайн і звук. Вона ж визнана найуспішнішою грою для PlayStation.

Критики віддали свою перевагу Red Dead Redemption 2, хоча геймери називають найкращою грою року саме Fortnite Battle Royale. «Тримає марку» і Бесезда, «дідок» The Elder Scrolls 5: Skyrim VR поки є найкращою грою з віртуальною реальністю.

На заході також визначили кращого гейм-стримера – почесний приз розділили Брайан Декарт і Амелія Роуз Блер, найкращу студію – SIE Santa Monica Studio і найкращого ігророба – Хідетака Міядзакі з FromSoftware.

«Золотий Джойстик» – не остання значуща подія для ігрового світу цього року. Попереду – The Game Awards 2018. На сайті проекту геймери вже можуть проголосувати за улюблені ігри і допомогти їм забрати приз у тій чи іншій номінації.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися