Головну фішку iPhone 14 скопіювали на телефоні Xiaomi

Короткий відеоролик показує, як сповіщення у стилі Dynamic Island виглядають у прошивці Xiaomi MIUI.

Функція Dynamic Island став одним із головних нововведень у нових iPhone 14. Ця функція iOS доступна лише на моделях iPhone Pro і маскує виріз в екрані динамічними анімаціями з інформацією про такі речі, як сповіщення, дзвінки, таймери, музика, підключення аксесуарів тощо. Програміст вже реалізував версію Dynamic Island для Android на телефоні Xiaomi.

Короткий відеоролик показує, як сповіщення у стилі Dynamic Island виглядають у прошивці Xiaomi MIUI. Повідомляється, що тема називається Grumpy UI і доступна лише стандартною китайською мовою.

Розробники теми повідомили, що створена ними тема з Dynamic Island все ще розглядається. Якщо Xiaomi схвалить тему, вона буде опублікована в магазині тем MIUI і її зможуть завантажити інші користувачі телефонів сяомі.

Цікаво, що поки Apple зробила хітом дизайну витягнутий отвір в екрані замість попереднього вирізу, телефони Android активно відходять від вирізів та отворів в екранах. Тому невідомо, чи почнуть виробники Android копіювати Dynamic Island на своїх пристроях Android у майбутньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я