Неділя, 3 Березня, 2024

У діалоговому вікні копіювання Windows з’явилася вбудована гра  Lunar Lander

Копіювання великого файлу з одного диска на інший або через мережу може зайняти досить багато часу. Windows пропонує просто чекати, але сторонній розробник вбудував у діалог копіювання отримав гру Lunar Lander, щоб копіювання проходило веселіше.

Класична аркадна гра Lunar Lander пропонує кілька рівнів складності та ігрових світів – пишні зелені ліси та замерзлі крижані планети.

Щоб отримат гру в діалозі копіювання Windows на своєму комп’ютері, завантажте та встановіть програму зі сторінки розробника GitHub (https://github.com/Sanakan8472/copy-dialog-lunar-lander/releases/tag/v1.0). Після встановлення почніть копіювання великого обсягу даних і клацніть посилання «Більше деталей» у діалоговому вікні копіювання, щоб розгорнути вікно та показати повний графік.

Клацніть у полі, щоб почати гру, і місячний посадковий модуль опуститься зверху. Використовуйте клавіші зі стрілками (ліворуч, праворуч і вниз), щоб керувати двигунами та переміщатися пагорбами, утвореними в процесі копіювання, і успішно посадити апарат. Натискання пробілу перезапускає гру.

Коливання швидкості копіювання щоразу створюватимуть різні пейзажі, що надає необмежену кількість ігрових ландшафтів для приземлення.

Клацніть правою кнопкою миші піктограму в системному лотку, щоб змінити рівень складності (простий або важкий). Але налаштувати складність завдання можна також розміром даних для копіювання:

  • Легко: скопіюйте великий файл з локального SSD на інший локальний SSD.
  • Середній: скопіюйте великий файл на флешку USB 2.0.
  • Складно: копіюйте дані через мережеве з’єднання.

Є навіть вбудований «редактор рівнів». Деякі з інших пропонованих світів:

  • Пишний зелений ліс: стандартний світ. Просто скопіюйте будь-який файл, щоб грати в цьому світі.
  • Пекуча гаряча пустеля: натисніть паузу під час копіювання, щоб відвідати цей світ.
  • Заморожена крижана планета: відвідайте цей світ, увімкнувши режим високої контрастності в Windows.

  • Ядерна пустка: розблокуйте цей світ, комбінуючи режим паузи та високого контрасту.

Що стосується редактора рівнів, у Windows 10 перейдіть у «Параметри» > «Простий доступ» і ввімкніть режим високої контрастності ліворуч у розділі «Зір». Змініть колір гіперпосилань для «призупиненого світу» та колір виділеного тексту для «нормального світу».

Наразі є дві відомі проблеми, про які слід знати. Це:

  • Іноді натискання на повідомлення «Натисніть тут, щоб грати» не працює, і накладення гри стає розфокусованим. Просто клацніть двічі ще раз, доки не запрацює.

Перетягування з одного монітора на інший з різною роздільною здатністю призводить до проблем накладання. Просто перетягніть діалогове вікно копіювання трохи далі, і воно виправиться.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися