Субота, 20 Квітня, 2024

Google Assistant почав розповідати казки на ніч

У віртуального помічника Google Assistant з’явилася нова функція, яка порадує батьків. Їм вже не обов’язково читати казку дитині перед сном – за них це зробить штучний інтелект. Цю можливість представили в День розказування казок наприкінці квітня.

Програмне забезпечення Google Assistant вже з жовтня 2018 року вміє розповідати казки. Для цього необхідно лише сказати «Гей, Google, розкажи мені казку». Однак ця фраза працювала лише на гаджетах Google Home, Mini, Hub, Max. Останній апдейт розширив її до пристроїв на базі iOS та Android.

Оновившись до останньої версії Google Assistant можна отримати дві опції: звичайна історія та казка на ніч.

Для деяких книжок, окрім тексту, також додаватимуться звукові спецефекти. На сьогодні це виключно електронні книги від видавництва Little Golden Books, яке належить Disney. Звуки синхронізуються з текстом, і можна переходити вперед чи назад, а також ставити на паузу. Для активації цієї опції звукових ефектів необхідно сказати фразу «Гей, Google, давай починаємо разом з Disney». Ця можливість поки працює на девайсах Google Home і доступна для таких книг як «Пітер Пен», «Попелюшка», «Аліса в країні чудес», «Заморожена», «Моана».

Функція розповідання казок доступна дуже обмеженому колу регіонів. Вона працює лише англійською і нею можуть скористатися лише у США, Великобританії, Канаді, Австралії та Індії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися