Google Assistant заговорить російською та з’явиться у 25 країнах

Спробувати Google Assistant також можна в месенджері Allo

Цього року Google планує суттєво розширити географію роботи свого віртуального асистента. Google Assistant стане доступним у 25 нових країнах, для чого вивчить 17 нових мов, з російською включно.Нині помічник від Google доступний лише у 8 державах: Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Японії, Великобританії та США. Він уміє розмовляти англійською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською, іспанською та португальською мовами.

У 2018 році Google планує розширити географію на країни, що розвиваються. Саме в таких регіонах спостерігається бум ринку смартфонів, а також зростає споживання сервісів.

Точний перелік держав, де з’явиться Google Assistant, невідомий, але відомо, що це країни Південної Америки, Європи та тихоокеанського регіону. Серед них будуть Росія, Нідерланди, Швеція, Італія, Саудівська Аравія та інші. Для цього Google Assistant освоїть 17 нових мов.

Одним з головних продуктів Google, де використовується його асистент, є «розумна» колонка Google Home. Вона має голосове управління та може керувати побутовим приладдям, музикою, давати прогнози погоди, розказувати новини, біржові акції, замовляти товари та багато іншого. Спробувати Google Assistant також можна в месенджері Allo, де з ним можна поспілкуватися англійською. А ще навіть якщо ви не маєте останнього смартфона Google Pixel, ви все одно можете користуватися штучним інтелектом асистента. Для цього потрібно, щоб на вашому Android стояла версія не нижче Marshmallow, а також був рут-доступ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я